Nacházíte se zde: Tara International > Reklamní deštníky >

Deštníky na zakázku

Celoplošný potisk jednoho panelu

Deštníky s celoplošným potiskem

Deštníky s celoplošným potiskem jednoho panelu dodáváme už od 3 týdnů.
Možnost výroby vybraných typů od 50 kusů.

One-piece cover

One-piece cover

Deštník s nesešívaným potahem z jednoho kusu, ideální na celoplošný potisk, jeden model, jedna velikost, půměr cca 110 cm. Výroba od 250 kusů. Termín dodání cca 14 týdnů.

Wet look

Wet look

Označení WET LOOK značí speciální technologii aplikace loga na polyesterové potahy. V suchém stavu je jednobarevný deštník bez viditelné známky potisku loga na potahu. Po kontaktu s deštěm se na potahu objeví logo v tmavším odstínu barvy potahu deštníku. Tento efekt působí velice decentním dojmem.

Efekt WET LOOK nelze použít na bílý podklad!

Minimální množství vzhledem k nákladné technologii a přípravě výroby činí 250 ks. od zvoleného typu deštníku. Cenové kalkulace zpracujeme na dotaz individuelně. Termín dodání je přibližně 16 týdnů. Aplikace WET LOOK je možno použít na jakýkoliv deštník z naší nabídky v tomto katalogu.

Colormagic

Colormagic

Je to jedna z nových a zajímavých technologií označení deštníků potiskem loga pro reklamní použití. Deštník je potištěn speciální dvousložkovou technologií. V suchém stavu deštníku je logo pouze bílé. Po kontaktu s vodou se toto bílé logo zabarví do Vámi zvolené barvy.

Tato metoda umožňuje výrobu již od minimálního množství 250 ks od zvoleného typu deštníku. Cenové kalkulace zpracujeme na dotaz individuelně. Termín dodání je přibližně 3 měsíce. Aplikaci COLORMAGIC je možno použít na jakýkoliv deštník z naší nabídky v tomto katalogu.

Celoplošný potisk potahu

Celoplošný potisk potahu

Ukázka zakázkové výroby deštníků s celoplošným plnobarevným potiskem. Možnost výroby dle návrhu klienta od minimálního množství v Asii od 250 ks, v Čechách od 50 kusů (pouze vybrané typy, termín dodání od 4 týdnů). Vaše návrhy lze aplikovat na jakýkoli typ deštníku z tohoto katalogu. Termín dodání cca. 12. týdnů od objednání.

Deštníky s dvojitým potahem

Deštníky s dvojitým potahem

Ukázka zakázkové výroby deštníků s dvojitým celoplošně potištěným potahem. Možnost výroby dle návrhu klienta od minimálního množství 250 ks. Vaše návrhy lze aplikovat na jakýkoli typ deštníku z tohoto katalogu. Termín dodání cca. 12. týdnů od objednání.

Gear handles

Gear handles Gear handles

Ukázka zakázkové výroby deštníků se zaměřením na oblast motorismu. Fotografie znázorňují 3 typy rukojetí z pravé kůže v podobě hlavice řadící páky, které je možno následně označit Vaším logem. Minimální množství pro zahájení výroby je 250 ks.